Nasze realizacje oparte o moduł WordPress

Nie należymy do specjalistów z branży, którzy tworzą drogie jednak w pełni profesjonalne i wręcz kapitalne strony internetowe.
Tworzymy dobre strony, niewielkim kosztem.
Jeżeli jednak nie masz pieniędzy na profesjonalny serwis, to możesz zdać się na nas.
My tworzymy po prostu dobre strony na module WordPress.
Wyciskamy z niego, co się da przy pomocy dostępnych wtyczek.
Jeśli więc chcesz, to poprowadzimy dla Ciebie Twoją stronę od początku do końca — od jej stworzenia po jej tworzenie.

Dla serwisu Promocje Polska mieliśmy przyjemność tworzyć nową odsłonę na podstawie modułu WordPress i wtyczkę Elementor. Efekty naszej pracy widoczne są na zrzutach ekranu z laptopa oraz smartfona (pozycja wertykalna oraz horyzontalna) po lewej stronie. Strona jest w pełni responsywna — od samego początku kreowania nowego wyglądu, kształt strony weryfikowany był na urządzeniu stacjonarnym oraz przenośnym. Naszym zadaniem było uproszczenie poprzedniego wyglądu strony i dostosowanie go do przeznaczenia strony oraz celu, jaki przed tym młodym serwisem stoi. Naszym zadaniem było wybranie właściwych czcionek, które byłyby zarówno czytelne, jak i mniej banalne. Logo oraz logotyp mieliśmy już przyjemność dla Promocje Polska tworzyć i tu nie wprowadzaliśmy poprawek. Od nowa stworzyliśmy natomiast hasło strony. W przyszłości dla serwisu Promocje Polska będziemy tworzyć sklep, będący częścią ich strony.

Strona Bezale.pl wcześniej istniała również na module WordPress, my natomiast mieliśmy za zadanie sprawić, aby wyglądała lepiej i nowocześniej.

Głównym powodem zmian był fakt, że nie wszystkie jej elementy odtwarzały się właściwie na urządzeniach mobilnych. Stało się tak, ponieważ część wtyczek, na których funkcjonowała strona, przestała dostawać aktualizację, i wszystko się posypało. Naszym zadaniem stało się więc przywrócenie funkcjonalności strony i sprawienie, że na każdym urządzeniu będzie wyglądała równie dobrze. Szkielet strony oparty został o wtyczkę Elementor. Strona jest równie dobrze czytelna na ekranie smartfona co komputera.

Serwis musiał pozostać czytelny, prosty i utrzymany w barwach dobrze znanych czytelnikom. Logo i hasło są naszym dziełem, dobór czcionek, barw i rozlokowanie elementów było na bieżąco konsultowane z właścicielem strony.

Efekty widoczne są po lewej stronie wpisu.