„Generacja P – Herosi na Starcie”– konkurs przedsiębiorczości

W konkursie do wygrania są nagrody finansowe, szkolenia i sesje coachingowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 kwietnia.

Konkurs jest w kategoriach wiekowych: 16-19 i 20-26 lat. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, musisz mieć pomysł na biznes i opisać go w formularzu zgłoszeniowym. Konkurs jest otwarty na osoby, które dopiero zaczynają i nie mają rozbudowanych biznesplanów, doświadczenia w biznesie oraz bogatego portfolio. To daje możliwość młodym ludziom, rozpoczęcie działalności, zdobycie wiedzy i kompetencji niezbędnych do prowadzenia firmy.

Każdy z nas ma potencjał, żeby prowadzić własny biznes. Wierzymy, że przedsiębiorczość to zespół cech, które można rozwijać – takich jak kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie odpowiedzialności czy odwaga. To chcemy uświadomić młodym ludziom, którzy wezmą udział w konkursie. Nasz cel to pokazać im, że wystarczy zaangażowanie, wiedza i odpowiednie narzędzia, a wszystko staje się możliwe.

Od 25 lat współpracujemy z przedsiębiorcami w całej Polsce i wspieramy ich w prowadzeniu rodzinnych biznesów. Teraz wykorzystujemy to doświadczenie, żeby pomóc przedsiębiorcom „na starcie”.  Już na drugim etapie konkursu uczestnicy zyskają dostęp do wartościowych szkoleń z zakresu tworzenia modelów biznesowych, marketingu, sprzedaży i techniki prezentacji. Właśnie w tym czasie przyszli przedsiębiorcy będą mogli rozwijać swoje pomysły, korzystając ze zdobywanej wiedzy i ze wsparcia dedykowanych mentorów – przedstawicieli Grupy Eurocash i niezależnych. Ci, którzy zrobią największe postępy, wezmą udział w finale i zawalczą o nagrody finansowe o łącznej wartości 70 tys. zł – mówi Katarzyna Kopaczewska, Członek Zarządu Grupy Eurocash.

To nie jest jedyna tego typu inicjatywa realizowana przez Grupę Eurocash z okazji 25. jubileuszu firmy. W tym roku odbędzie się również kolejna edycja konkursu „Herosów Polskiej Przedsiębiorczości”. Jej celem jest nagrodzenie dwudziestu pięciu Przedsiębiorców współpracujących z Grupą, którzy wyróżniają się swoją postawą w wprowadzeniu biznesu. Łączna wartość nagród w konkursie to 750 tys. zł –

Więcej informacji o konkursie „Herosi na Starcie”: https://herosi.akademiaeurocash.com.pl/ źródło: bezale.pl