„Korona” w Nowym Sączu poszukuje najemców

Do wynajęcia powierzchnie – centrum handlowo-usługowe Korona w Nowym Sączu. Budynek handlowo-usługowy „Korona” w Nowym Sączu zlokalizowany jest przy zbiegu ulic Krańcowej i Nadbrzeżnej, w okolicach stadionu Miejskiego Klubu Sportowego „Sandecja”. w bardzo dobrym miejscu na działalność handlową, usługową lub biurową.

Do wynajęcia pozostało 850 metrów kwadratowych, a już wiele firm i agencji usługowych przygotowuje swoje stoiska i biura w tym nowym obiekcie handlowo-usługowym.

Nowoczesny, przeszklony, piękny budynek jest dostępny

dla klientów w pierwszej linii zabudowy. Frontowa oraz boczne elewacje są całkowicie przeszklone, co nadaje przyciągający uwagę styl oraz znacznie zwiększa możliwości ekspozycyjne. Został zaprojektowany z najwyższą starannością przez architekta Jakuba Potoczka, który z artyzmem nadał bryle budynku elegancką, ciekawą architekturę, mając na uwadze funkcjonalność oraz wszechstronność przeznaczenia tego obiektu handlowo-usługowego.

Na najniższym poziomie znajdują się 23 miejsca parkingowe. – Na parterze oraz piętrze znajduje się łącznie 1400m powierzchni użytkowej – oprowadza po kondygnacjach Jarosław Figiel, przedstawiciel inwestorów. – Istnieje możliwość wynajmu różnej powierzchni, ok. 150m, 300m, 450m, 600m, 750m, 900m, 1050m, 1200m lub innej wielkości. Atutem jest fakt, iż konstrukcja obiektu nie wymaga ścian działowych, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni oraz stwarza możliwości aranżacji wnętrz wedle własnych potrzeb, od posadzki do sufitu.

Bliskie sąsiedztwo galerii handlowej „Trzy Korony” powoduje, iż ulice Nadbrzeżna i Krańcowa stały się ciągami komunikacyjnymi o znacznie zwiększonym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. A także sąsiedztwo stadionu Miejskiego Klubu Sportowego „Sandecja” zapewniają zwiększanie frekwencji klientów handlu i usług.

Budynek został wyposażony: w windę marki KONE (trzy przystanki: 1. Garaż, 2. Parter, 3. I piętro) oraz dwie windy dla osób niepełnosprawnych (z chodnika oraz z garażu), system alarmowy, internet – bezpłatny WiFi do wykorzystania przez najemców, monitoring, miejsce na reklamę, odkurzacz centralny przystosowany w każdym lokalu, system wentylacji mechanicznej, system rekuperacji (odzyskiwania ciepła z budynku), klimatyzację DAIKIN – konwektory mogą grzać i chłodzić jednocześnie na poszczególnych urządzeniach, a także zostało zamontowane opomiarowanie ciepła oraz chłodu, co zapewnia rzeczywisty podział kosztów i opłat za pobór zużytej energii.

Błękitna elewacja szklana jest wykonana z zastosowaniem tafli trzyszybowych dwukomorowych, a zewnętrzne szyby są wyposażone w filtr odbijający promienie słoneczne, zapobiegający nagrzewaniu budynku, co pozwala na znaczne oszczędności eksploatacyjne – współczynnik przenikania ciepła poniżej U-0,9.

Ciekawym udogodnieniem dla klientów są podgrzewane schody główne wejściowe do budynku, co zapobiega gromadzeniu się śniegu i wyklucza oblodzenie. Dość obszerny plac przed i wokół głównego wejścia zachęca do organizowania prezentacji ofert firm poprzez eventy, dni otwartych, stoisk promocyjnych, itp.

Dodatkowo budynek posiada ponadstandardowe wyposażenie: możliwość rozładunku euro palet z

obszernego chodnika przed budynkiem, z transportem windą zewnętrzną, jak i poprzez garaż, przełącznik pozwalający zasilać budynek z dwóch niezależnych podstacji, stację uzdatniania wody, zapewniająca doskonałą jakość wody do picia jak również do szerokiego zastosowania w zakładach usługowych np. fryzjerskich, kosmetycznych.

Budynek handlowo-usługowy Korona już działa, jako obiekt wielobranżowy, dlatego zapraszane są do współpracy firmy z szeroko pojętej branży handlowej, usługowej oraz biurowej. Jednak w trosce o komfort klientów nie są przyjmowane aplikacje zbyt hałaśliwych usług.

Kontakt tel.: 799 – 017 – 561 Marek Jarosiński (+ bezpłatna reklama i promocja medialna)