Jakie piszemy teksty na blogi i strony internetowe?

Piszemy teksty na blogi i strony

Piszemy teksty na blogi i strony internetowe na zamówienie

Ty zlecasz, my piszemy, wchodząc w skórę Twojego klienta. Stworzymy dla Ciebie artykuł tematyczny, wizerunkowy lub materiał ekspercki. Wszystko zależy od tego, na jakim Ci najbardziej zależy, a może raczej jaka jest lub ma być Twoja witryna. Jeśli prowadzisz sklep e-commerce stworzymy opisy produktów. Przesyłasz informacje na temat firmy i produktów oraz swoje oczekiwania, a my pracujemy. Wiemy, jak szkodliwe są duplikaty artykułów, dlatego tworzymy oryginalne treści.

Piszemy teksty na blogi i strony internetowe o popularnej tematyce, którą zainteresowani są użytkownicy. Wiemy, czego klienci poszukują, ponieważ korzystamy z odpowiednich narzędzi. Ranking Google się wciąż zmienia, więc musimy być na bieżąco, by klienci trafili na Twoją stronę internetową i skorzystali z oferty. Konkurencja już to robi, o czym pewnie wiesz. Internet pęka w szwach od witryn, ale wiele z nich nie dba o zamieszczane publikacje, więc pieniądze uciekają im przez palce.

Język korzyści to priorytet

Przemawianie językiem korzyści, to najważniejsza kwestia w zamieszczanych treściach, niezależnie od branży w jakiej działasz. Musisz odpowiadać na potrzeby obecnych klientów, ale też przyszłych. Polepszenie pozycji w wyszukiwarce Google jest podstawą, bo użytkownicy przeglądają maksymalnie pierwszych kilkanaście stron. Internet jest jak rzeka, która wciąż płynie. Co to znaczy dla witryn? Otóż dziś firma jest na jednej z pierwszych pozycji, a jutro, może spaść na dalekie miejsce.

Jak sprawić, żeby był w czołówce? Algorytmy Google muszą lubić Twoją stronę. Teksty tworzone pod SEO przyciągają ruch w wyszukiwarkach. Ważne są słowa kluczowe i zamieszczane ciekawe treści w formie poradnika, listy czy informacji. Artykuły muszą być wciągające i zachęcające do akcji. Pisząc przewodnik Czytelnik musi poczuć potrzebę zakupu produktu czy skorzystania z usługi. Najpierw jednak muszą trafić na Twoją stronę www, by się zapoznać z Twoją ofertą.

Piszemy teksty na blogi

Praca copywiterska

Piszemy teksty na blogi i strony internetowe zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Przesyłasz wytyczne, materiały dotyczące produktu, ale też firmy i na tej podstawie tworzymy dla Ciebie unikalny artykuł czy opis towaru. Tworzymy temat, meta description, lead i śródtytuły – nagłówki H1-H6. Dodajemy oczywiście słowa kluczowe, ale w sposób naturalny, by test był ciekawy dla odbiorcy. Nadmiar fraz pozycjonujących czyni artykuł nieciekawym, a co za tym idzie użytkownik nie dotrwa do końca.

Nasze treści są przydatne, odpowiednio sformatowane i poprawne pod stylistycznym, ortograficznym oraz merytorycznym, a przy tym spójne z przekazem. Piszemy teksty na blogi i strony internetowe od podstaw, dzięki czemu odwiedzający stronę www, pozostają na niej dłużej, a co ważne ponownie ja odwiedzają, co uważamy za nasz sukces.  Prowadzimy swoje portale od kilku lat i tworzymy treści dla klientów, korzystając z wielu narzędzi, m.in.: Google Trends, KWFinder, YoastSEO, AnswerThePublic, Rapidus.  Oferujemy też gotowe artykuły. Paczka tekstów pozwala wstawić niemal od ręki, materiał na bloga firmowego.

Arkadiusz Malanowski