Pomysł na kawę? Palone ziarna w wypalanym kubku

pomysł na kawę
pomysł na kawę

Pomysł na udane poranki

Kawa z rana jak śmietana! – Wielu z nas zna to powiedzenie, które jak żadne inne, doskonale opisuje część życia, jaką jest początek dnia. Tak trudne przejście od fazy snu do porządku dziennego ułatwia jeden rytuał – picie kawy. I nawet jeśli już sama kawa nas nie pobudza, to czyni to po prostu jej smak. Warto mieć swój własny pomysł na kawę.

Kawa jest także doskonały pretekstem do spotkania z przyjaciółmi oraz ich doskonałym uzupełnieniem. Samo jej picie dużo mówi o człowieku – osoby pijące mocne espresso są z natury silnymi osobowościami, a z kolei pijące cappuccino to osoby o łagodniejszym usposobieniu. I chociaż wszystko ostatecznie jest rzeczą gustu, to wciąż poprzez kawę wyrażamy siebie.

Jednak wyrazić siebie możemy także w nieco inny sposób – tym w czym pijemy. I nie chodzi tu o profanowanie rytuału poprzez picie kawy z bidonu, lecz bardziej o wyrażanie swojego nastroju i charakteru przez myśl.

„Ale jak to? Myśl podczas picia kawy?” Właśnie tak!

Grafika czy cytat na filiżance, czy kubku kawy może rozbawić nas oraz innych, natchnąć do działania czy obok spojrzenia dać znać „teraz do mnie nie mów”. Jednak prosty napis czy grafika to nie tylko ilustracja nastroju, to przejaw naszej intymności. Gdy mamy taki kubek. Nasz własny, indywidualny. Z którego pijemy kawę. Gdy zamykamy w nim nasz ukochany smak. Wtedy czujemy w pełni, że ten poranek jest nasz, że ta kawa jest naprawdę nasza.

pomysł na kawę

Świeży pomysł na kawę? Nie wierzysz? Sprawdź!

Pomyśl, co Ciebie motywuje do działania lub co chciałbyś usłyszeć po przebudzeniu i… wypal to na swoim kubku. Nie wiesz jak? To zamów u nas jeden taki kubek na próbę. Przekonaj się, że poranek będzie o wiele lepszy, gdy codzienne picie kawy urozmaicisz napisem czy obrazkiem. Przełam monotonię poranka. A jeśli się moje słowa potwierdzą to wtedy zamów kolejne. W końcu na jednej myśli się nie kończy, prawda?

Jak zamówić taki kubek? Przede wszystkim wybierz to, z czym się identyfikujesz, co Cię kręci, co zapala do działania – słowo, obraz, żart, sentencja, kolor. A później zgłoś się do Natalii i po sprawie.

Spraw, aby Twój poranek był jeszcze bardziej Twój, przełam rutynę, and enjoy the coffee.